+389 (0) 2 3296 571 / Факс: +389 (0) 2 3296-573 contact@minako.com.mk
758-1

Dispenzeri toalet rolna

Диспензер за тоалетна хартија во ролна

  • АБС пластика
  • Боја: бела
  • Шифра: 785

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dispenzeri toalet rolna”